Uygulama

Landingi Nedir? En İyi Landing Page Safası Yapımı

En iyi Landing page (açılış sayfası) uygulaması Landingi nedir? Nasıl kullanılır? Özellikleri nelerdir? Detaylı inceleme bu yazımızda.

Yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğum pratik, kullanışlı, en uygun fiyatlı, açılış sayfası (Landing Page) uygulaması olan “Landingi” yi bu yazımda tanıtacağım.

Eğer Landingi’yi deneyimlemek isterseniz, vermiş olduğum bağlantı linkten satın alım yaparsanız bu yazıyı okuyacaksınız.


En iyi ve kullanışlı açılış sayfası (landing page) oluşturma aracı aralıyorsanız Landingi’yi mutlaka listenize listenize eklemenizi öneriyorum. İçerisinde bulunan +400 adet özenle tasarlanmış açılış sayfası temalarını (şablon) kullanarak dakikalar içerisinde açılış sayfası (landing page) oluşturabilirsiniz. Açılış sayfalarını tasarlarken sürükle-bırak ve görsel sihirbaz özelliklerini kullanarak hızlı bir şekilde sayfanızı oluşturup reklam vermeye başlayabiliriz. Landingi gelişmiş özellikleri sayesinde sadece Landing Page sayfası oluşturmanın yanında tamamen web sitesi dizayn edebileceğiniz güçlü bir landing page oluşturma aracıdır.

Landing Page (Açılış Sayfası) Nedir?

Landing page (açılış sayfası), ziyaretçilerin bir web siteye ilk girdikleri sayfadır. Genelde, bir reklam veya pazarlama kampanyası sonucu ziyaretçilerin yönlendirildiği ilk sayfadır. Bu sayfa, ziyaretçilere özel bir teklif, indirme linki, form doldurma alanı, ürün satın alma sayfası gibi bir hedefe yönlendirme amacıyla oluşturulur ve ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı amaçlar.

Landingi Nedir?

Reklam ve pazarlama kampanyalarınız için Landing page sayfalar oluşturmanızı sağlayan web tabanlı uygulamadır.

Özellikleri aşağıdaki gibidir.

#1 En İyi Landing Page Uygulamalarından Birisi Landingi

Landingi’de kullanıcı deneyimi ön plandadır. Sürükle-bırak ara yüzü sayesinde, daha önce hiç açılış sayfası oluşturmamış olsanız bile yüksek dönüşüm sağlayan ve işlevsel, duyarlı sayfalar oluşturabileceğiniz özellikleri barındırır. Bu özellikleri sayesinde Landingi, en çok tercih edilen ulamalardan birisi olmayı başarmıştır.

#2 Landingi’nin Kullanımı Kolaydır

İçerisinde yer alan +400 adet hazır açılış sayfası şablonu ile tasarlamak istediğiniz açılış sayfasını kalayca hazırlayabilişlersiniz.

Tasarıma başlamadan önce hazır açılış sayfaları tek tıkla eklenebiliyor.

Açılış sayfası hazır şablonlar

İçeriğinizi hazırlarken kod bilmenize gerek kalmadan tamamen görsel düzenleyici ile düzenlemenize imkan sağlıyor.

Açılış Sayfaları Oluşturmanın En Hızlı ve En Kolay Yolu

Ayrıca, oluşturulan açılış sayfalarını tek tıklamayla çoğaltabilir, ardından düzenleyebilir ve her kampanya için özel açılır pencereler oluşturabilirsiniz. 

#3 A/B Test İmkanı Sağlar

Landing page sayfalarında reklam ve kampanya verimliliğini artırmak için her zaman değişikliktik yapmak gerekebilir. Örneğin, farklı başlıklar ve CTA’lar denemek veya bir görseli bir videoyla değiştirerek testler yapmak gerekebilir. Landingi özeliiği ile A/B testi yaparak iki sürümü kolayca karşılaştırabilir. Hangi versiyonun daha iyi bir dönüşüm oranı ve olası satış sağlama olasılığı olduğunu söyleyecektir.

#4 Satış – Dönüşüm Hunisi Oluşturun

Açılış sayfaları, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için kullanılabilecek önemli bir araçtır. Bu sayfalar, ziyaretçilerin farkındalık oluşturma, lead elde etme ve diğer dönüşüm hunisi aşamalarına ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanır. Bu sayfaları oluştururken, ziyaretçilerin ilgisini çeken ve onları eyleme teşvik eden etkili bir tasarım ve içerik kullanılması önemlidir. Ayrıca, bu sayfaların mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar gibi farklı cihazlardan da kolaylıkla kullanılabilir olması önemlidir.

Landingi sayesinden bir çok amaca yönelik dönüşüm hunisi oluşturma imkanı sunar.

#5 Açılış Sayfası Gruplaması

Çok sayıda açılış sayfasına (landing page) ihtiyacınız varsa her şeyi düzenli tutmak ve ihtiyaç duyduğunuz şeyleri bulmayı kolaylaştırmak için, açılış sayfalarını gruplayabilirsiniz.

Açılış sayfası gruplama özelliği, iş verimliliğini büyük ölçüde artırır. Gerekli veriler her zaman elinizin altındadır, bu nedenle yeni kampanyalar oluşturmak veya mevcut açılış sayfalarını düzenlemek hızlı ve kolay hale gelir.

#6 Tek Tıklama İle Çoğaltma

Farklı amaçlar için birden çok açılış sayfası oluştururken verimli çalışmayı sağlar. Tüm açılış sayfalarını veya seçtiğiniz bölümleri çoğaltabilirsiniz. Landing page oluştururken zaman kazanmak için mükemmel bir özellik.

#7 Özel Kod İhtiyaçlarınız İçin Çözümler

Landingi Landing page yazılımı kodlama bilgisi olmayanlar için uygun yazılım olsak da, kodlama becerileriniz varsa veya açılış sayfalarınızı sıfırdan kodlanmış öğelerle geliştirmek istiyorsanız herhangi bir sınırlama yoktur. Landingi HTML, JS, CSS için hazırdır. Kodlarınızı ihtiyaç duyduğunuz her yere ekleyebilirsiniz.

#8 Ücretsiz Görseller ve Simgeler

Resim kitaplığında sayfa görünümünü iyileştirmek için uygun görselleri ve önemli noktalarını vurgulamak için simgeler ekleyebilirsiniz.

#9 Pop-Up Oluşturma Aracı

Web site ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve daha fazla lead toplamak tüm sayfalara veya belirli sayfalar için pop-up’lar oluşturabilirsiniz.

#10 Duyarlı Web Tasarımı (Responsive)

Her şablon, açılış sayfasını mobil kullanıcılar için veya masaüstü kullanıcılar için ayrıca özelleştirilebilir özelliğe sahiptir.

#11 Özelleştirilebilir Alanadı (Domain) ve Testi

Landing’i de landing page (açılış sayfası) oluştururken kendi alanınız adı veya sub domainde (ornek.domainadi.com) yayınlayabilirsiniz. Yayınlamadan önce ise çevrimiçi olarak nasıl göründüğünü kontrol edebilir, sayfanız ilk olarak test alanımızda kullanımda görebilirsiniz.

#12 Sunucunuza Yerleştirme Özelliği

Açılış sayfasını sunucunuza gömmek ve etki alanınız altında kullanılabilir hale getirmek için bir .php dosyası oluşturun ve FTP istemcisi aracılığıyla sunucunuza ekleyebilirsiniz.

#13 WordPress Eklentisi

Landingi, landing page WordPress eklentisi tek bir tuşla tüm tasarımlarınızı web sitenizde kullanabilirsiniz.

#14 Zamanlayıcı

Bir açılış sayfasını manuel olarak etkinleştirme ve devre dışı bırakma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak şekilde kampanyanızın başlangıç ​​ve bitiş zamanını ayarlayın.

#15 CRM, E-Mail, Ödeme Lead (form) Satış Yönetimi İçin Full Entegrasyon

Landingi ile Eposta Pazarlama Entegrasyonu

Landingi ile kampanyalarınızı yönetmek ve yeni toplanan abonelerinizle e-posta alışverişini otomatikleştirmek için harici bir e-posta pazarlama platformuyla entegre edebilirsiniz.

Landingi CRM Entegrasyonu

Landingi ile aşağıdaki CRM uygulamaları ile full entegre kolayca çalışabilirsiniz.

Landingi Chatbot ve Çağrı Merkezi Entegrasyonu

Landingi Analytics (Ölçümleme) Entegrasyonu

Landingi E-ticaret Entegrasyonları

Landingi Diğer Entegrasyonlar

Ücretsiz Deneme ve İndirimli Satın Alma

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu